فروش سیلیکون قالبگیری شفاف

فروش سیلیکون قالبگیری شفاف

بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۳ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...
دسته: article

فروش سیلیکون قالبگیری شفاف:

سیلیکون شفاف (ترنسپرنت)
سیلیکون تزریق (سیلیکون شفاف) transparent
با دارا بودن طیف وسیعی از کاربرها در صنایع مختلف:
قالب گیری بسیار سریع از قطعه های پیچیده ،تولید و درست کردن قطعه های سیلیکونی انواع کیبورد، سر شیشه و پستونک و دندان گیر نوزاد ،قالب های کیک و شیرینی و شکلات، تیوب های درمانی پد پاشنه کفی طبی، تولید و درست کردن قطعه های سمپل با هزینه بسیار کم، روکش محافظ (پنل های خورشیدی) و عینک غواصی، عایق بندی برودتی و حرارتی انواع قطعه های حساس و کاربرد جهت جلوگیری از لرزش قطعه های الکترونیک،محافظ سیلیکونی ( ژلاتینی ) موبایل، انجام آبندی قطعه های الکترونیک مورد استفاده در مکان های دارای رطوبت یا زیر دریا مقاومت خیلی عالی برای استفاده در عمق زیاد.

خصوصیات و ویژگی ها سیلیکون شفاف:

1. شفافیت خوب. (لازم به ذکر است که با افزایش ضخامت طبیعتا از حالت ترانسپارتی آن کاسته می شود.
2. مقاومت در رنج دمائی (260+ تا 60-) درجه سانتیگراد.
3. قدرت کششی و  و ارتجاعی و قدرت اشک خیلی زیاد.
4. ضد زردی  در اثر مرور زمان ،مقاوم در برابر شرایط آب وهوایی مختلف.
5. درجه سختی 42 “A
در قالبگیری سریع: بصورت یه تیکه مدل مورد نظر را قالبگیری مینماییم .و چون این سیلیکون شفاف است با یک تیغ جراحی بهترین مسیر  برش (خط جدایش قالب) را ایجاد می نماییم.
فروش سیلیکون قالبگیری شفاف

فروش سیلیکون قالبگیری شفاف

 

مراحل قالب گیری مجسمه به روش قالب گیری سریع:

در قدم اول اگر مدل مورد نظر ما حفره های باز دارد سوراخ های موجود را توسط سیلیکون یا خمیر مجسمه سازی و … می بندیم.
مجسمه را توسط چسب به روی کف چوبی محکم می کنیم،حال بدنه قالب که از جنس نئوپان یا MDF است را به شکلی قرار می دهیم که مجسمه در وسط قرار گیرد.
و لبه دیواره را توسط چسب حرارتی یا خمیر به کفه کار محکم می چسبانیم.
پس از مخلوط کردن سیلیکون شفاف با هاردنر دو جزیی که به مقدار 1:1 است. و پس از از ترکیب کردن و قرار دادن آن در دستگاه وکیوم سیلیکون آماده شده را به طور آرام بر روی مدل می ریزیم.پس از خشک شدن حال به وسیله یک تیغ جراحی شروع به برش بخش مورد نظر می کنیم زیرا این نوع سیلیکون شفاف است بهترین مسیر برش را می توانیم ایجاد کنیم.
با کمال صیر و حوصله به طور آرام مدل قالبگیری شده و آماده شده را خارج می کنیم حال بعد از به اتمام، قالب سیلیکونی شفاف قالب ما آماده است جهت ریختن رزین مورد نظر ما حال می توانیم هزاران قطعه شبیه به مدل اصلی تولید و استفاده کنیم.